REGISTRACE A KLUBOVÁ KARTA


1. Kde se můžu zaregistrovat?

Zaregistrovat se můžete prostřednictvím registračního formuláře na webové stránce klubu www.mojecityklub.cz, nebo přes klubový automat přímo na centru. Po zaevidování registrace budete informováni o dostupnosti Vaši karty na centru. Karta bývá k dispozici na centru fyzicky nejpozději do 10 dnů od registrace. Karty se vydávají v Amazonii každý den od 9:00 do 20:00.

2. Zaregistroval/a jsem se, co teď musím udělat?

Počkáte na emailové nebo telefonické upozornění, že Vaše karta je již připravena k převzetí na centru a při nejbližší návštěvě centra si ji můžete vyzvednout v Amazonii každý den od 9:00 do 20:00. Následně kartu můžete začít aktivně využívat.

3. Zaregistroval/a jsem se, ale nepřišel mi potvrzující email. Co mám dělat?

Je možné, že došlo k překlepu při registraci. Pošlete prosím své celé jméno a číslo karty na adresu podpora@mojecityklub.cz

4. Je karta věrnostního programu přenosná?

Karta přenosná není. Vaši příbuzní či přátelé si však snadno mohou zřídit kartu vlastní.

5. Zapomněl/a jsem všechny své přihlašovací údaje, co mám dělat?

Napište o tomto problému na adresu podpora@mojecityklub.cz. Nezapoměňte napsat své celé jméno a číslo karty.

6. Ztratil/a jsem svou věrnostní kartu. Co teď?

Stavte se na správě centra u recepční a ta ohlásí Vaši ztrátu karty a nebo pište přímo na adresu podpora@mojecityklub.cz. Nezapomeňte napsat své celé jméno a email.

7. Chci změniť nebo zrušit svůj členský profil. Jak na to?

Chcete-li změnit údaje v rámci svého profilu, přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů ke svému účtu, kde můžete upravovat údaje po kliknutí na tlačítko Upravit profil. Před změnou hesla klikněte na Změnit heslo. Pro zrušení vašeho profilu klikněte na tlačítko Zrušit profil, nebo zašlete Váš požadavek na kontaktní email podpora@mojecityklub.cz a Váš profil včetne všech údajů bude zrušen a vymazán.


VÝHODY ČLENSTVÍ V KLUBU

1. V jakých prodejnách v centru mohu využívat výhod členství v klubu?

Seznam prodejen naleznete na webu klubu www.mojecityklub.cz, na plakátech a ve stojanech umístěných přímo v centru. Zároveň jsou všechny prodejny označeny samolepkou s aktuální klubovou slevou.

2. Chci využít nabídek externích partnerů klubu, co mám udělat?

Stačí, když se prokážete, že jste držitelem naší klubové karty a automaticky vám bude uplatněna sleva nebo jiný benefit, který daní externí partneři nabízí.

3. Chci využít svoje VIP členství na eventu. Jak to mám udělat?

Hledejte na místě eventu označení Moje CITY Klub. Prokažte se na daném místě svou klubovou kartou a uplatněte si výhody VIP návštěvníka eventu.

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zajímá mě víc ROZUMÍM